Altın Ütüleme

AnasayfaAltın Ütüleme

Altın Ütüleme

Yaş ilerledikçe ciltte meydana gelen değişimlerin etkisini azaltmak veya tamamen yok etmek için kullanılan altın ütüleme tedavisi, cilt için birçok fayda sağlamaktadır.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Mayıs-12

Radyofrekans teknolojisi, cilt konusunda tekrar karşımıza çıkmaktadır. Yaş ilerledikçe ciltte meydana gelen değişimlerin etkisini azaltmak veya tamamen yok etmek için kullanılan altın ütüleme tedavisi, cilt için birçok fayda sağlamaktadır. Bunlar; gözenekleri daraltma, germe, cildi sıkılaştırma, elastik kaybını azaltma ve kırışıklık gidermedir. Genel olarak bu faydaları sayesinde tercih edilen bu yöntem, uzun yıllardır bilinmekte ve birçok uzman tarafından tercih edilmektedir.

Altın Ütüleme

Acısız ve ağrısız bir yöntemdir ve birçok kişi de uygulanabilmektedir. Cildin tabakasına zarar vermeden uygulanan bu yöntem, jel yardımı ile uygulanmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Bu noktada kullanılan cihaz çok önemlidir. Cihaz, radyofrekans yayarak cildin altında bulunan kollajen sayısını arttırmaktadır. Bildiğiniz üzere kollajenler, cildin sıkılaşmasını ve zaman içerisinde genç görünmesini sağlamaktadır.

Ortalama 6 ay sonra sonuçlarını gösteren altın ütüleme, hassas bölgeler için de uygundur. Yüzünüzde bulunan göz kapaklarında bile uygulanabilmektedir. Anestezi, ilaç kullanımı ve özel bakım gerektirmeyen bu yöntem, oldukça kullanışlıdır. Uyguladıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Etiketler :

    Altın Ütüleme, Altın Ütüleme nedir, Altın Ütüleme tedavisi, Altın Ütüleme fiyatlari