Cilt Bakımı

AnasayfaCilt Bakımı

Cilt Bakımı

Günümüzde kadınların hemen hepsi cilt bakımı uygulamasını ev ortamında da olsa yapmaya gayret etmektedirler. Yapılan bu bakımlar ile cilde parlaklık, taze bir görünüm kazandırılmaya çalışılmaktadır.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Ocak-07

Günümüzde kadınların hemen hepsi cilt bakımı uygulamasını ev ortamında da olsa yapmaya gayret etmektedirler. Yapılan bu bakımlar ile cilde parlaklık, taze bir görünüm kazandırılmaya çalışılmaktadır. Elbette evde basit bir şekilde yaptığınız cilt bakımları cildinizin yüzeysel olarak arınmasını sağlamaktadır. Ancak profesyonelce yapılan bakımlar cildinizin çok daha derinlerine etki etmektedir.

Uzman kişiler tarafından yapılan bakımlarında cildin temiz, bakımlı, canlı bir görünüme kavuşması sağlanırken aynı zamanda yaşlanma karşıtı uygulamalarda yapılmaktadır. Cildinize ne kadar iyi bakarsanız o kadar genç görünüme sahip olmaya devam edeceksiniz.  Uzman kişilerce yapılan tüm bakımların çok daha etkili ve uzun süreli olduklarını asla göz ardı etmeyiniz.

Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel cilt bakımı, cildinizin bazı medikal malzemeler kullanılarak çok daha iyi bir duruma getirilmesini sağlamaktadır. Cildinizin lekelerini, aknelerini, güneş lekelerini, genişlemiş gözeneklerini, kırışıklıklarını, göz altı morluklarını uzman kişilerce yapılacak olan bakımlar ile ortadan kolayca kaldırma imkanınız bulunmaktadır.

Aynaya her baktığınızda biraz daha sizi üzen bir cildi görmek yerine hemen buna dur diyerek yaptıracağınız cilt bakımı ile daha canlı ışıltılı ve çok daha parlak bir cilde kavuşabilirisiniz. Estetik ameliyatlar ile uğraşmaktansa düzenli cilt bakımınızı yaptırarak genç bir görünümü kalıcı hale getirebilirisiniz.

Her cilt tipine farklı olarak uygulanan bitkisel maskeler, losyonlar ve kremler ile uygulanan teknikler sayesinde cilt problemlerinizi daha ilk bakım yapılır yapılmaz çözmeye başlamış olacaksınız.

Cilt Bakımı Ekonomik mi?

Cilt bakımı evde yapmaya çalıştığınız bakımlara nazaran biraz pahalı olabilir. ancak her gün yapılmadığı için kesinlikle profesyonel olarak cilt bakımınızı yaptırmanızı önermekteyiz. Çünkü bakımlarınızı 3 ila 4 hafta aralıklar ile tekrar yaptırmaktasınız. Ayrıca ekstra mevsim geçişlerinde yaptırmanız gerekmektedir. Bunun nedeni mevsimsel geçişler sırasında cildiniz çok hızlı kurumaktadır.

Cildinizde düzen sağlandıktan sonra bakımlarınız üç ayda bir şeklinde yapılmaktadır. Zaman aralığı bu kadar uzun olan bakımlarda doğal olarak bütçenizi çok etkilemeyecektir. Cildinizin ihtiyacına göre belirlenecek bakım yöntemleri ile çok daha genç, enerjik ve canlı görüneceksiniz. Güzel ve bakımlı olmak her kadının hakkı olduğu için profesyonel olarak bakımlarınızı düzenli yaptırarak kendinizi ödüllendirmelisiniz.

Etiketler :

    cilt bakımı, estetisyen doktor