Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

AnasayfaDudak Dolgusu Fiyatları 2020

Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 birçok faktöre göre değişebilmektedir. Detaylar yazımızda.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Haziran-10

Estetik her işlemde kullanılan ürün, direkt estetik işlemin fiyatını değiştirmektedir. Bu durum, dudak dolgusu fiyatlarında da geçerlidir. Enjekte edilen madde, bazen vücutta bulunan asitlerden oluşmakta ve bu maddeler, yarı doğal olarak değerlendirilmektedir. Bu tür maddelerin kullanıldığı estetik işlemleri, daha pahalı olabilmektedir.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

Dudak dolgusu fiyatını etkileyen tek şey, kullanılan ürün ya da madde değildir. Bu noktada işlemi yapacak cerrah ya da uzman ve estetik merkezi, fiyatı etkilemektedir. Özellikle estetik merkezi olarak değerlendirebileceğimiz bazı şehirler ve bu şehirlerin semtleri, fiyatı direkt etkilemektedir. Örneğin; İstanbul Kartal’da yaptıracağınız bir işlem ile Nişantaşı’nda yaptıracağınız işlemin fiyatı, oldukça farklı olacaktır. Bu noktada uzman ve tecrübe farkı olabilmektedir.

Dudak dolgusu fiyatı, az önce bahsettiğimiz faktörler çerçevesinde 500 TL’den başlamakta ve 5.000 TL’ye kadar  yükselebilmektedir. Bu fiyata işlem sonra kullanılması gereken ürün ve kremler, dahil edilmemiştir. Birçok estetik merkezi, kullanılması gereken ürünleri ücretsiz vermektedir. Daha sonra herhangi bir problem olması durumunda da hiçbir ücret ödemezseniz ve ücretsiz muayene olursunuz.

Etiketler :

    Dudak Dolgusu Fiyatları 2020, dudak dolgusu