Erkeklerde Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır ?

AnasayfaErkeklerde Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır ?

Erkeklerde Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır ?

Erkeklerde lazer epilasyon nerelere yapılır sorusu sorulmuş ve cevabı aranmaya başlanmıştır. Kadınlarda olduğu gibi vücudun her bölgesine epilasyon yaptırılabilir.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Mayıs-28

Kadınların yararlandığı lazer epilasyon, son yıllarda bakımına dikkat eden erkelerin de yararlanmasıyla karşımıza çıkmıştır. Durum böyle olunca erkeklerde lazer epilasyon nerelere yapılır sorusu sorulmuş ve cevabı aranmaya başlanmıştır. Kadınlarda olduğu gibi vücudun her bölgesine epilasyon yaptırılabilir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır ?

- Kol ve Kol Altı
- Yüz, Boyun, Ense
- Göğüs, Sırt, Karın
- Bacak
- Genital Bölge
- Kaş Ortası

Erkek Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer ?

Bu soruya net bir cevap vermek doğru olmaz. Kişinin kıl kökünün sertliği ve hormonlar, seans sayısını etkilemektedir. Aynı zamanda lazer epilasyon randevularını kaçırmamak ve düzenli devam etmek de, seans sayısını etkilemektedir. Ortalama 7 ile 10 seans aralığında sonlanan epilasyon seansları, bazı kişiler de çok daha yükselebilmektedir. Sizlere tavsiyemiz; lazer epilasyon yaptırmadan önce hormon testi yaptırmanız ve daha sonra epilasyona başlamanız. Bu sayede hormanlarla ilgili bir bozuluk varsa öncelikle bu tedavi edilir, bunun sonucunda epilasyon için fazla para harcamazsınız ve az seans ile kıllarınız azalır.

Etiketler :

    Erkeklerde Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır,erkek lazer epilasyon kaç seans sürer