Kalça Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır ?

AnasayfaKalça Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır ?

Kalça Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır ?

Kalça ameliyatı ve kalça dikleştirme estetiği gibi konular, son yıllarda fazlasıyla araştırılmaya başlandı. Kalça estetiği hakkında tüm detaylar yazımızda.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Haziran-13

Anestezi eşliğinde yapılan kalça şekillendirme ameliyatı, kalça estetiği  olarak da bilinir. Bu durumda kalça dikleştirme estetiği nasıl yapılır sorusu gibi kalça ameliyatları beraber yapılabilir mi sorusu da sorulmaktadır.

Kalça Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır ?

Bu estetik için 2 farklı yöntem kullanılır. Birincisi; kalça için özel tasarlanan silikonlardan yardım alınarak yapılmaktadır. İkincisi; kişinin kendi yağ hücreleri yardımı ile yapılan estetik işlemidir. Bu sayede daha genç ve fit bir görünüm kazanan kişiler, ameliyattan sonra yapılması gerekenlere uyduğu takdirde görüntüsünden memnun kalmaktadır.

Kalça şekillendirme ameliyatı, dikleştirme ameliyatı ile benzer şekilde yapılmaktadır.

Kalça Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler

Ortalama 2.5 saat süren bu işlemden sonra popo içeren hareketlere ara verilmeli ve dikişler zorlanmamalıdır. Bu neden ile uyurken yüz üstü uyunmalıdır.
Doktor tarafından verilen krem ya da ürün, doğru şekilde düzenli kullanılmalıdır.
İlk birkaç gün çok soğuk ya da çok sıcaktan kaçınılmalıdır.

Seyahat, spor ve işe gitmek gibi tüm işlemler, ameliyattan 2 hafta sonra yapılabilmektedir. Bu süreçte dikişlerinize iyi bakmalısınız, aksi takdirde süreç uzayacaktır.

Etiketler :

    Kalça Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır, kalça estetiği, kalça dikleştirme, Kalça Dikleştirme Estetiği sonrası yapılması gerekenler