Saç Ekimi Kimler Tarafından Yapılmalıdır ?

AnasayfaSaç Ekimi Kimler Tarafından Yapılmalıdır ?

Saç Ekimi Kimler Tarafından Yapılmalıdır ?

Saç ekimi, uzman dermatolog ve plastik cerrah tarafından yapılmaktadır.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Haziran-01

Her şeyden önce saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüzde merkezde, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsatın olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra kurumda hangi uzmanların yer aldığını öğrenmeniz gerekecektir. Saç ekimi kimler tarafından yapılmalıdır sorusu, bu noktada karşımıza çıkan bir sorudur. Saç ekimi, uzman dermatolog ve plastik cerrah tarafından yapılmaktadır. Yasalara göre, sadece bu iki birimin izni vardır.

Saç Ekimi Kimler Tarafından Yapılmalıdır ?

Saç ekimi için 3-4 kişinin bir araya geldiğini görürsünüz. Bu noktada deriniz ve ekim ile ilgilenen sadece bir kişinin olmasına dikkat edin. Uzmanlar, bu iş için ekip kurarlar ve bu yüzden birkaç kişi işlem için aynı ortamda bulunabilir. Uzman dışında kalan kişiler, yardımcı ekip üyeleridir. Saç ekimi işlemi birkaç aşamadan oluştuğu için küçük işlerin bu kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu sayede uzman, hem sanatsal hem de estetik çalışma yürütür ve saç ekim işlemini tamamlar.

Saçınızı ekecek uzmanın daha önceki referanslarını mutlaka sorun ve isteyin. Sadece birçok reklam ile gündeme gelen saç ekim uzmanları ile çalışmayın.

Etiketler :

    Saç Ekimi Kimler Tarafından Yapılmalıdır, saç ekimi