Saten Yüz Germe

AnasayfaSaten Yüz Germe

Saten Yüz Germe

Zaman içerisinde yüzümüzde meydana gelen kırışıklık ve derinin kendini salması gibi sorunlara, saten yüz germe uygulanır.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Mayıs-06

Kollajen’in uyarılması ve elastin liflerinin sıkılaştırılması ile yapılan saten yüz germe işlemi, cilt problemlerine kalıcı çözümler üretmektedir. Zaman içerisinde yüzümüzde meydana gelen kırışıklık ve derinin kendini salması gibi sorunlara, saten yüz germe uygulanır. Yüzümü ameliyatsız gençleştirmek istiyorum diyen bir kişi, mutlaka bu tedavi yöntemini tercih etmelidir. Ameliyatsız yüz germe işlemi olarak da bilinen saten yüz germe işlemi, ağrısız bir işlemdir.

Saten Yüz Germe

Radyofrekans ve ultrason enerjisinden yararlanılarak gerçekleştirilen bu işlem, cilt altında bulunan dokuların uyarılma işlemidir. Radyofrekans, kollajende oluşan yaşlılık bağlarını ısı yolu ile kırar. Bu şekilde kollajen dokusu daha sıkı bir hal alır ve gençleşme yolunda emin adımlar atılmış olur. Kollajenin sıkılaştırılması, dinamik ve genç bir cildin kapılarını açar. Ultrason enerjisi ise direkt olarak kollajeni uyarır. Bu sayede cildin esnekliği ve sıkılığı sağlayan elastin lifler uyarılır. Elastin lifler bu işlem devam ettikçe sıkılaşmaya devam eder. Kullanılan bu iki enerji, hem cildinizi sıkılaştırır hem de daha genç bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

Etiketler :

    Saten Yüz Germe,Saten Yüz Germe tedavisi, Saten Yüz Germe işlemi