Yanak İnceltme (Ameliyatsız)

AnasayfaYanak İnceltme (Ameliyatsız)

Yanak İnceltme (Ameliyatsız)

Son yıllarda geliştirilen bir cihaz ile bu işlem, ameliyat ve acısız bir hal almıştır. Yanak inceltme ameliyatsız şeklinde arama yapan kişiler, bu şekilde aradıkları tedavi yöntemine ulaşabilmektedirler.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Mayıs-03

Teknoloji geliştikçe sağlık alanında yenilikler karşımıza çıkmaktadır. Yanak inceltme işlemi, yıllardır ameliyat ile yapılan bir işlemdi. Son yıllarda geliştirilen bir cihaz ile bu işlem, ameliyat ve acısız bir hal almıştır. Yanak inceltme ameliyatsız şeklinde arama yapan kişiler, bu şekilde aradıkları tedavi yöntemine ulaşabilmektedirler.

Yanak İnceltme (Ameliyatsız)

Ameliyatsız yanak inceltme işlemi, radyofrekans yayan bir cihaz ile yapılmaktadır. Bu cihaz, yanaklarına radyofrekans yaymakta ve yanaklarda yer alan kollajeni tetiklemektedir. Herhangi bir acı hissettirmeyen bu işlem, sadece biraz ısı artışı sağlamaktadır. Bu işlem ile yanaklarınızda yer alan yağ yastıkçıkları erimektedir. Her yanak için ortalama 10 dakika işlem uygulanması, yanaklarda yer alan yağların erimesini sağlamaktadır.

Acısız yanak inceltme işlemi için ortalama 3 seans yeterli olmaktadır. Bu noktada yanağınızda bulunan yağ oranı, seans sayısını arttırabilmektedir. 3 seanstan sonra hayal ettiğiniz yağsız yanaklara ve “V” şeklinde yüz hattına sahip olabilirsiniz.

İşlem sırasında herhangi bir ilaç kullanılmamakta ve anestezi uygulanmamaktadır. Ameliyatsız yanak inceltme fiyatları 2020 araştırması da yapılmaktadır fakat fiyatlar, kişinin alması gereken seans sayısı ve işlem yaptıracağı merkeze göre değişmektedir.

Etiketler :

    Yanak İnceltme ameliyatsız, ameliyatsız yanak inceltme, yanak inceltme, yanak inceltme işlemi, yanak inceltme tedavisi