Yüz Dolgusu Nedir ?

AnasayfaYüz Dolgusu Nedir ?

Yüz Dolgusu Nedir ?

Genellikle kaş arası ve burun kenarları için uygulanan dolgu, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Aynı zamanda kırışıklıklar için de yüz dolgusu tercih edilir.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Haziran-21

Vücut üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi olmayan yüz dolgusu, hastanın istediği bölgeye uygulanır. Genellikle kaş arası ve burun kenarları için uygulanan dolgu, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Aynı zamanda kırışıklıklar için de yüz dolgusu tercih edilir.

Yüz Dolgusu

Yıpranan ciltler için kullanılan yüz dolgusu, yaşı ilerleyen kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Durum böyle olunca yüz dolgusu ne kadar süre etkili olur sorusu sorulur ve cevabı aranır. 6 ay ile 12 ay aralığında yüzünüzde kalan bu dolgu, 4-5 gün içerisinde yüzünüze oturur. İşlemden sonra uzmanın söylediklerini uygular ve dikkat ederseniz en geç 1 hafta içerisinde yeni görünümünüze kavuşursunuz.

Yüz dolgusundan sonra şişlik olur mu sorusu da sorulmakta ve cevabı aranmaktadır. Kullanılan ürün ve içeriğine göre, şişlik oluşabilir. Asit dolgular, birkaç gün su tutar ve bu normaldir. Bu durumda herhangi bir şekilde korkmanıza gerek yoktur. Uzman doktor, konuyla ilgili bilgi verecektir. Şişlikler, en fazla 1 hafta kalır ve sonra geçer. İyileşme sürecinde yeni görünümünüz oluşur.

Etiketler :

    Yüz Dolgusu Nedir,Yüz Dolgusu