Yüz Mezoterapi Fiyatları

AnasayfaYüz Mezoterapi Fiyatları

Yüz Mezoterapi Fiyatları

Yüz Mezoterapi Fiyatları hakkında tüm bilgileri iletmiş olduk.

  • Estetisyen Doktor
  • 2020-Mayıs-09

Günlük yaşamınızı etkilemeyen mezoterapi, yüz bölgesinde uygulanabildiği gibi çeşitli bölgelerde de uygulanabilmektedir. Bu bölgeler; el, dekolte bölgesi ve boyundur. Uygulanan bölgenin nemlenmesi ve gerginleşmesi sağlanır. Parlak bir cilt elde etmenizi sağlayan mezoterapi, sarkmaları azaltır. Durum böyle olunca sarkmanın en çok meydana geldiği yüz bölgesi için fiyat araştırması yapılmaya başlanmıştır. Yüz mezoterapi fiyatları, şeklinde aramalar karşımıza çıkmıştır.

Yüz Mezoterapi Fiyatları

Cilt altına enjekte edilen karışım ile sarkmalar engellenmektedir. Acı ve ağrı yaşatmayan bu işlemden sonra günlük hayat devam edebilir fakat direkt güneş ışığından uzak durulmalıdır. Bu neden ile işlemden sonra 1 gün dinlenme tavsiye edilmektedir. Ortalama 25 dakika süren seans ile tedavi sonuç vermektedir. İlk seanstan sonra 1 ay beklenmeli ve daha sonra diğer seans uygulanmalıdır. Duruma göre uygulanan 3. ve 4. seanslar ise, 3 ile 6 ay arasında süreyle uygulanmalıdır.

Çeşitli kampanyalardan yararlanarak ucuza getirebileceğiniz yüz mezoterapisi, seans başı ortalama 300 TL’dir. Bu fiyat, şehir ve estetik merkezine göre değişmektedir. 150 TL ile 500 TL aralığında fiyatlar, karşınıza çıkabilmektedir.

Etiketler :

    Yüz Mezoterapi Fiyatları,Yüz Mezoterapi Fiyatları 2020, Mezoterapi Fiyatları